×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

EcoDumas.lt elektroninė parduotuvė prekes klientams siunčia iš savo sandėlio Kaune, tad prekės Lietuvoje jus pasieks per 1-3 d.d.


PRISTATYMO BŪDAI:

1. Prekių atsiėmimas iš Ecodumas parduotuvės

       Kaune:
 nemokamai per 1-7 darbo dienas atsiimkite įsigytas prekes iš Ecodumas biuro Kaune, Savanorių pr. 66.

       Vilniuje: nemokamai per 1-7 darbo dienas atsiimkite įsigytas prekes Ecodumas parduotuvėje Vilniuje, Ladygos g. 5.

       Klaipėdoje: nemokamai per 1-7 darbo dienas atsiimkite įsigytas prekes Ecodumas parduotuvėje Klaipėdoje, Liepojos g. 27.


2. Prekių pristatymas Lietuvos paštu

       Jūsų įsigytos prekės, Lietuvos teritorijoje, Jums bus nemokamai* atsiųstos Lietuvos paštu per 1-3 darbo dienas nuo jų užsakymo dienos (* yra papildomų sąlygų).

       *PASTABA: nemokamas siuntimas Lietuvos paštu negalioja prekėms, esančioms „Pasidaryk pats” kategorijoje (pvz. bazėms, aromatams, vieloms, vatai ir pan.) ir kaitinimo galvutėms, jei užsakymo suma neviršija 14,5€. Įprasta paslaugos kaina 1,45€


3. Prekių atsiėmimas „Omniva” paštomatuose

       Per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo nemokamai** atsiimkite savo prekes iš Jums patogioje vietoje esančio „Omniva” paštomato (** yra papildomų sąlygų).

       **PASTABA: nemokamas atsiėmimas „Omniva” paštomatuose negalioja jei užsakymo suma neviršija 14,5€. Įprasta paslaugos kaina 1,45€


4. Prekių pristatymas „Omniva” kurjeriu

      Jūsų užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas nuo jų užsakymo Jums pristatys „Omniva” kurjeris. Paslaugos kaina 3,00€

5. Prekių pristatymas autobusų siunta
 
       Jei prekių užsakymą atliksite darbo dieną iki 15.00 val., prekės Jums bus pristatytos tą pačią dieną***. Paslaugos kaina 5,5€

       ***PASTABA: siuntos autobusais išsiunčiamos ir pristatomos tą pačią dieną, jei į Jūsų pasirinktą miestą vyksta siuntas vežantis autobusas, kitais atvejais siunta Jus pasiekia tik kitą dieną, priklausomai nuo autobusų maršrutų grafiko.

6. Prekių siuntimas į užsienį

       Prekės į užsienio šalis įprastai pristatomos per 2-10 darbo dienų**** nuo jų išsiuntimo. Paslaugos kaina 7,24€

       ****PASTABA: Pristatymo terminas priklauso nuo to, į kurią šalį ir šalies regioną prekės turi būti pristatytos. Kai kuriais atvejais pristatymas gali užtrukti ilgiau nei nurodyta.


UAB „Ecodumas” neprisiima atsakomybės už siuntų gabenimo tarnybų darbo kokybės pažeidimus.

Užsakymai atlikti iki 12.00 valandos darbo dienomis išsiunčiami tą pačią dieną, atlikus užsakymą vėliau, jis bus išsiųstas tik kitą darbo dieną (negalioja autobusų siuntoms ir atsiimant prekes iš parduotuvės).

Užsakymas atliktu skaitomas gavus apmokėjimą, jei nepasirinktas atsiskaitymo grynais apmokėjimo būdas.

Neatsiėmus užsakymo iš parduotuvės per 14 kalendorinių dienų nuo jo paruošimo, užsakymas atšaukiamas.

Nurodžius klaidingą pristatymo adresą, pakartotino siuntimo išlaidas padengia klientas.

Prekių pristatymo metu pirkėjas privalo kartu su mūsų įgaliotu atstovu patikrinti pristatytų prekių būklę. Pirkėjui pasirašius kurjerio ar pašto skyriaus darbuotojo pateiktame dokumente, patvirtinančiame pristatymą, yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota nepažeidžiant sutarties sąlygų.


Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos