×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Garantinis aptarnavimas

Garantinio aptarnavimo terminas

UAB „Ecodumas” parduodamiems produktams suteikiamas didžiausias garantinio aptarnavimo terminas - 24 mėnesiai. Skirtingų produktų (modelių, gamintojų ir pan.) garantino aptarnavimo terminas gali skirtis. Kiekvienai prekei taikomą garantinio aptarnavimo terminą rasite jos išsamiame aprašyme.

Garantinio aptarnavimo taikymas

Garantinis aptarnavimas yra taikomas tik elektroninei įrenginio daliai (baterijų modifikacijos mikroschemoms, baterijoms ir elektroniniams įrenginių priedams, tokiems kaip įkrovikliai, kabeliai ir pan.)

Garantinis aptarnavimas netaikomas:
1. Jei įrenginys yra mechaniškai pažeistas (buvo ardytas arba yra sulaužytas);
2. Jei įrenginys buvo netinkamai eksploatuojamas (naudojamas ne pagal paskirtį arba naudojamas kitaip, nei nurodyta instrukcijoje);
3. Jei įrenginys yra sugadintas programiškai (nepavykęs prog. įrangos atnaujinimas, nesėkmingas bandymas įrašyti trečiųjų šalių prog. įrangos versiją);
4. Jei įrenginys sugadintas dėl netinkamų naudojimo sąlygų (drėgmės, karščio, purvo ir pan.); 
5. Jei įrenginio veikimas sutriko dėl natūralaus nusidėvėjimo;
6. Jei įrenginio garantinio aptarnavimo laikotarpis yra pasibaigęs.

Garantinis aptarnavimas taip pat nėra taikomas greit susidėvinčioms įrenginio dalims, tokioms kaip kaitikliai, kandikliai, kapsulės, kaitinimo galvutės ir kitos ne elektroninės el. cigaretės įrenginio dalys.

Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu įsigyta prekė netenkina Jūsų poreikių, per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo grąžinkite ją mums ir atgaukite sumokėtus pinigus.

Pastaba: iš Jums grąžintinos sumos gali būti išskaičiuotos greit susidėvinčių įrenginio dalių (kaitiklių, kaitinimo galvučių ir kandiklių) kainos. Joms pinigų grąžinimo garantija nėra taikoma!

Pinigų grąžinimo garantija netaikoma:

1. Prekėms esant pažeistos prekinės išvaizdos (nusitrynę dažai, yra subraižymų, kitų mechaninių pažeidimų);
2. Prekėms esant sugadintoms dėl kliento kaltės;
3. Prekėms esant grąžinamoms be originalios pakuotės, ne pilnos komplektacijos ir pan.

Pinigų grąžinimo garantija taip pat NETAIKOMA NAUDOTIEMS: MINI rinkiniams, kaitikliams, kandikliams, kaitinimo galvutėms, baterijoms, kapsulėms.
Atidarytiems e. skysčiams, bazėms, aromatams ir saldikliams pinigų grąžinimo garantija taip pat nėra taikoma.

UAB „Ecodumas” neprisiima atsakomybės už netinkamą „Pasidaryk pats” produktų naudojimą ar gautą rezultatą.

Pinigų grąžinimo procedūra

Siekdami susigrąžinti pinigus už Jūsų poreikių neatitikusią prekę, Jūs galite:

Grąžinti prekę į Ecodumas parduotuvę, kurioje įsigijote šią prekę: Ecodumas darbuotojui įvertinus prekės būklę su Jumis bus susisiekta dėl pinigų grąžinimo.

Grąžinti prekę į Ecodumas biurą: susisiekite su Ecodumas administracija pagalbos telefonu arba elektroniniu paštu ir išsiųskite Jūsų poreikių neatitikusią prekę į Ecodumas biurą (Paštu - UAB „Ecodumas”, Žaibo g. 6, Kaunas, LT-48286, Kurjeriu - UAB „Ecodumas”, Jurbarko g. 2, Kaunas, LT-47183.). Siuntoje pridėkite trumpą problemos aprašymą, bei savo kontaktus, kuriais įvertinus prekės būklę, su Jumis bus susisiekta dėl pinigų grąžinimo ar prekės pakeitimo. Po prekės išsiuntimo susisiekite su Ecodumas administracija pagalbos telefonu arba elektroniniu paštu ir pateikite siuntos sekimo numerį.

Grąžinus prekes, pinigai už grąžintą prekę į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti per 1-14 darbo dienų!


Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos