×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Garantinis aptarnavimas

Garantinio aptarnavimo terminas

UAB „Ecodumas” parduodamiems produktams suteikiamas didžiausias garantinio aptarnavimo terminas - 3 mėnesiai (90 kalendorinių dienų) nuo prekių įsigijimo dienos. Skirtingų produktų (modelių, gamintojų ir pan.) garantino aptarnavimo terminas gali skirtis. Kiekvienai prekei taikomą garantinio aptarnavimo terminą rasite jos išsamiame aprašyme.

Garantinio aptarnavimo taikymas

Garantinis aptarnavimas yra taikomas tik elektroninei el. cigaretės įrenginio daliai (baterijų modifikacijoms, baterijoms ir elektroniniams įrenginių priedams, tokiems kaip įkrovikliai, kabeliai ir pan.)

Garantinis aptarnavimas netaikomas:
1. Jeigu įrenginio baterija yra mechaniškai pažeista (buvo ardyta arba yra sulaužyta);
2. Jei įrenginys buvo netinkamai eksploatuojamas (naudojamas ne pagal paskirtį arba naudojamas kitaip, nei nurodyta įrenginio vartotojo atmintinėje);
3. Jei įrenginio garantinio aptarnavimo laikotarpis yra pasibaigęs.

Garantinis aptarnavimas taip pat nėra taikomas greit susidėvinčioms įrenginio dalims, tokioms kaip kaitikliai, kandikliai, kapsulės ir e. skysčiams, kaitinimo galvutėms ir kitoms ne elektroninėms elektroninės cigaretės įrenginio dalims.

Pinigų grąžinimo garantija

UAB „Ecodumas” savo klientams suteikia galimybę be jokios rizikos išbandyti prekes prieš jas įsigijant. Jeigu Jūsų įsigyta prekė netenkina Jūsų poreikių, per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo grąžinkite ją mums ir atgaukite sumokėtus pinigus.

Pastaba: iš Jums grąžintinos sumos bus išskaičiuotos greit susidėvinčių įrenginio dalių (kaitiklių, kaitinimo galvučių ir kandiklių) kainos. Joms pinigų grąžinimo garantija nėra taikoma!

Pinigų grąžinimo garantija netaikoma:

1. Prekėms esant pažeistos prekinės išvaizdos (nusitrynę dažai, yra subraižymų, kitų mechaninių pažeidimų);
2. Prekėms esant sugadintoms dėl kliento kaltės;
3. Prekėms esant grąžinamoms be originalios pakuotės, ne pilnos komplektacijos ir pan.

Pinigų grąžinimo garantija taip pat netaikoma vienkartinėms elektroninėms cigaretėms, MINI rinkiniams, baterijoms, panaudotiems kaitikliams ir atidarytiems e. skysčiams.

Pinigų grąžinimo procedūra

Siekdami susigrąžinti pinigus už Jūsų poreikių neatitikusią prekę, Jūs galite:

Grąžinti prekę į Ecodumas parduotuvę, kurioje įsigijote šią prekę: Ecodumas administracijai įvertinus prekės būklę su Jumis bus susisiekta dėl pinigų grąžinimo.

Grąžinti prekę į Ecodumas biurą: susisiekite su Ecodumas administracija pagalbos telefonu arba elektroniniu paštu ir išsiųskite Jūsų poreikių neatitikusią prekę į Ecodumas biurą (Savanorių pr. 66, Kaunas LT-44175, Lietuva). Siuntoje pridėkite trumpą problemos aprašymą, bei kontaktus, kuriais įvertinus prekės būklę, su Jumis bus susisiekta dėl pinigų grąžinimo ar prekės pakeitimo. Po prekės išsiuntimo susisiekite su Ecodumas administracija pagalbos telefonu arba elektroniniu paštu ir pateikite siuntos numerį.

Grąžinus prekes, pinigai už grąžintą prekę į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti per 5-14 darbo dienų!


Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos