×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

KAIP PIRKTI

1. Registracija ECODUMAS.LT:   
 Įsigydami UAB „Ecodumas” platinamą produkciją internetinėje parduotuvėje registruoti vartotojai gali:
     - rinktis bet kurį pristatymo ar apmokėjimo būdą;
     - sekti užsakymų vykdymo būklę ir peržiūrėti įsigytų prekių istoriją;
     - gauti informaciją apie vykdomus išpardavimus, nuolaidas ir naujas prekes;
     - kaupti BONUS taškus ir paversti juos į nuolaidas ateities pirkiniams.

Remiantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), UAB „Ecodumas” suteikia vartotojams galimybę pašalinti visus savo paskyros duomenis iš elektroninės parduotuvės http://www.ecodumas.lt duomenų bazės.

2. PREKIŲ PAIEŠKA IR FILTRAFIMAS:

     Visos prekės Ecodumas internetinėje parduotuvėje yra sugrupuotos į kategorijas, tokias kaip „elektroninės cigaretės”, „e, skysčiai” ir pan. Siekdami rasti Jus dominančią prekę, galite:

Pasinaudoti internetinės parduotuvės paieškos sistema: pradėkite vesti Jus dominančios prekės pavadinimą į internetinės parduotuvės viršuje esantį paieškos lauką ir Jums bus pasiūlytos paieškos raktažodį atitinkančios Ecodumas siūlomų prekių pozicijos;

Naršyti siūlomų prekių kategorijose: pasirinkite Jus dominančią prekių kategoriją viršutiniame arba kairiajame internetinės parduotuvės meniu, tuomet pagal savo poreikius siaurinkite Jums siūlomų prekių kiekį naudojantis kairėje puslapio pusėje esančiais filtrais, kol rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

     Radę Jus dominančią prekę, spustelėkite ant jos pavadinimo arba nuotraukos ir būsite nukreipti į vidinį prekės puslapį. Išsirinkite jus dominantį prekės modelį, spalvą ar skonį (priklausomai nuo prekės). Laukelyje, esančiame šalia prekės kainos, pasirinkite Jums reikalingą prekės vienetų kiekį ir spustelėkite mygtuką „Į KREPŠELĮ”.

3. PREKIŲ KREPŠELIS:

     Visos prekės, kurias išsirinkote ir ketinate įsigyti, nukeliauja į Jūsų prekių krepšelį. Spustelėkite ant internetinės parduotuvės viršuje esančio pirkinių krepšelio simbolio ir būsite nukreipti į krepšelio suvestinę, kurioje galėsite koreguoti įsigyjamas prekes ir jų kiekius, pritaikyti nuolaidos kuponą.

4. PASKYRA:

Prekių įsigijimas be registracijos: norėdami apsipirkti be registracijos rinkitės funkciją greitasis apsipirkimas. Suvedus reikiamus duomenis ir pasirinkus pristatymo bei apmokėjimo metodą galėsite pateikti „Svečio” užsakymą.

Prekių įsigijimas registruojant naują paskyrą: pageidaudami sukurti naują paskyrą, kuria naudojantis bus įsigyjamos prekės, spustelėkite mygtuką „SUKURTI PASKYRĄ”. Užpildykite visus reikalingus paskyros registracijos laukus, prekių pristatymo ir sąskaitos išrašymo adresus ir spustelėkite mygtuką „IŠSAUGOTI”. Susikūrus paskyrą, galite atlikti užsakymą naudojantis visais apmokėjimo ir pristatymo būdais.

Prekių įsigijimas naudojant jau egzistuojančią, patvirtintą paskyrą: pageidaudami apsipirkti naudojantis anksčiau sukurta ir patvirtinta paskyra, spustelėkite mygtuką „JAU PRISIREGISTRAVĘ?” ir suveskite savo anksčiau sukurtos paskyros prisijungimo duomenis. Spustelėkite mygtuką „PRISIJUNGTI” ir būsite prijungti prie Jūsų paskyros. Turint jau egzistuojančią paskyrą, galite atlikti užsakymą naudojantis visais apmokėjimo ir pristatymo būdais .

5. PRISTATYMO METODAI:

1. Prekių atsiėmimas Kaune Jonavos g. 60

       Per 1-3 darbo dienas, nemokamai atsiimkite savo prekes iš ECODUMAS biuro adresu Jonavos g. 60 (PC River Mall), Kaunas

2. Prekių atsiėmimas Vilniuje, Vilniaus g. 9-41

       Per 1-5 darbo dienas, nemokamai atsiimkite savo prekes iš ECODUMAS Vape Bar adresu Vilniaus g. 9-41, Vilnius.

3. Prekių atsiėmimas Klaipėdoje, Liepojos g. 27

       Per 1-5 darbo dienas, nemokamai atsiimkite savo prekes iš ECODUMAS parduotuvės adresu Liepojos g. 27 (PC Rimi), Klaipėda.

4. Prekių pristatymas „Omniva” kurjeriu

      Jūsų užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas Jums pristatys „Omniva” kurjeris. Paslaugos kaina 3,00€

5. Prekių atsiėmimas „Omniva” paštomatuose

       Per 1-2 darbo dienas, nemokamai* atsiimkite savo prekes iš Jums patogioje vietoje esančio „Omniva” paštomato (* yra papildomų sąlygų).

6. Prekių pristatymas „DPD” kurjeriu

       Jūsų užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas Jums pristatys „DPD” kurjeris. Paslaugos kaina 3,00€

7. Prekių atsiėmimas „DPD” paštomatuose

      Jer 1-2 darbo dienas, nemokamai* atsiimkite savo prekes iš Jums patogioje vietoje esančio „DPD” Pickup terminalo (* yra papildomų sąlygų).

8. Prekių siuntimas į užsienį

       Prekės į užsienio šalis įprastai pristatomos per 2-10 darbo dienų** nuo jų išsiuntimo. Paslaugos kaina 7,24€ (** yra papildomų sąlygų).
Galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19

Papildomos sąlygos:

     *PASTABA: nemokamas atsiėmimas „Omniva” paštomatuose negalioja jei užsakymo suma neviršija 14,5€. Įprasta paslaugos kaina 1,45€

**PASTABA: Pristatymo terminas priklauso nuo to, į kurią šalį ir šalies regioną prekės turi būti pristatytos. Kai kuriais atvejais pristatymas gali užtrukti ilgiau nei nurodyta.


     Elektroninės cigaretės ir jų priedai parduodami tik asmenims sulaukusiems 18 metų!
     Atsiimant prekes privaloma pateikti galiojantį asmens dokumentą, kitu atveju siunta įteikta nebus.

     UAB „Ecodumas” neprisiima atsakomybės už siuntų gabenimo tarnybų darbo kokybės pažeidimus.

     Užsakymai atlikti iki 12.00 valandos darbo dienomis išsiunčiami tą pačią dieną, atlikus užsakymą vėliau, jis bus išsiųstas tik kitą darbo dieną (negalioja autobusų siuntoms ir atsiimant prekes iš parduotuvės).

     Užsakymas atliktu skaitomas gavus apmokėjimą, jei nepasirinktas atsiskaitymo grynais apmokėjimo būdas.

     Nurodžius klaidingą pristatymo adresą, ar kitą kontaktinę informaciją, persiuntimo ar pakartotino siuntimo išlaidas dengia klientas.

     Prekių pristatymo metu pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus pakuotės ar prekių pažeidimus - neimkite siuntos ir kuo skubiau praneškite mums apie incidentą. Pirkėjui pasirašius kurjerio ar pašto skyriaus darbuotojo pateiktame dokumente, patvirtinančiame pristatymą, yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota nepažeidžiant sutarties sąlygų.

6. Atsiskaitymo būdai:

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais pekių atsiėmimo metu: grynaisiais galite atsiskaityti tik atsiimdami prekes tiesiogiai iš mūsų parduotuvių ir per „Omniva” kurjerį.

Atsiskaitymas banko kortele prekių atsiėmimo metu: pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima tik atsiimant prekes iš „Omniva” paštomato ir tiesiogiai iš mūsų parduotuvių.

Atsiskaitymas kortele arba naudojantis „PayPal” sistema: pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima nepriklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo metodo.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu į Ecodumas sąskaitą: pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima nepriklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo metodo. Atlikti mokėjimai tikrinami ir priskiriami užsakymui rankiniu būdu, todėl mokėjimas banko pavedimu gali užtrukti iki 24 val. darbo dienomis.
SVARBU: Atliekant mokėjimą pavedimu, nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti savo užsakymo numerio!

Atsiskaitymas banku per Neopay: pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima nepriklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo metodo. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, sistemos „vedlio” būsite automatiškai nukreipti į savo banko paskyrą.
SVARBU: Neuždarykite Neopay sistemos „vedlio”, kol nepatvirtinsite mokėjimo savo banko paskyroje.

7. Užsakymo patvirtinimas:

     Pasirinkę Jums priimtiną atsiskaitymo būdą, būsite nukreipti į užsakymo suvestinę. Įsitikinkite, jog visa joje pateikta informacija yra teisinga ir spustelėkite mygtuką „PATVIRTINU UŽSAKYMĄ”. Po šio mygtuko paspaudimo Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti.

Elektroninės cigaretės ir jų priedai parduodami tik asmenims sulaukusiems 18 metų!
Įsigydami prekes internetu ir sutikdami su taisyklėmis, patvirtinate, kad paskyroje nurodyta informacija yra teisinga. Už melagingą informaciją pateiktą paskyroje atsako klientas įstatymų numatyta tvarka.
Kilus įtarimui dėl kliento amžiaus, UAB „ECODUMAS” pasilieka teisę reikalauti pirkėjo tapatybę patvirtinančio dokumento.


Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos