×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Visos EcoDumas.lt siūlomos prekės sertifikuotos CE, ROHS, ISO, yra perėjusios visus FDA , MDSD, SGS testus ir yra paplitusios visame pasaulyje įskaitant ir ES.

 

 

 

 

 

ISO 9000 yra kokybės vadybos standartų šeima, įtraukianti virš 10 įvairių standartų. Svarbiausi iš jų yra ISO 9000:2000, ISO 9001:2000 ir ISO 9004:2000. Tik ISO 9001:2000 standarte yra nurodomi reikalavimai kokybės vadybos sistemai. Remiantis šio standarto reikalavimais ir yra vykdomas sertifikavimas. ISO 9000:2000 standarte yra pateikiami pagrindai ir terminai, leidžiantys geriau suprasti reikalavimus kokybės vadybos sistemai. ISO 9004:2000 standarte aiškinami kokybės vadybos sistemos tobulinimo aspektai. Abu šie standartai nėra privalomi ir yra rekomendacinio pobūdžio.

CE ženklas turi būti tvirtinamas ant daugelio produktų ir reiškia, kad produktas, prieš jį pateikiant į rinką, buvo įvertintas ir atitinka ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

RoHS sertifikatas užtikrina, kad detalės yra pagamintos iš perdirbtų žaliavų. Pvz.: Ličio-Jonų baterijos ir pan.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos