×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

UAB „ECODUMAS”

ECODUMAS – viena pirmųjų elektroninių cigarečių parduotuvių Lietuvoje, siūlanti pirkėjams įsigyti laiko patikrintus, kokybiškus, sertifikuotus, orginalius ir kainą atitinkančius produktus.

ECODUMAS garantuoja savo pirkėjams aukščiausios rūšies elektronines cigaretes, todėl jūsų patogumui joms yra suteikiama 14 dienų pinigų grąžinimo garantija ir kokybės garantija iki pusės metų.

Siekdami nuolat tobulėti, nuolat dalyvaujame parodose, stebime naujų produktų apžvalgas ir plečiame savo siūlomų produktų asortimentą. Tai leidžia užtikrinti mūsų siūlomo asortimento savalaikiškumą.
Administracija

Tel: +370 6380 8185

El. paštas: pagalba@ecodumas.lt

Adresas: Savanorių pr. 66, Kaunas

Kilus klausimams dėl produktų, užsakymų ir pan. prašome rašyti elektroniniu paštu pagalba@ecodumas.lt arba skambinti administracijos numeriu pateiktu aukščiau.

Norintiems pradėti mažmeninę e-cigarečių prekybą (didmenos užsakymai) kreiptis į mūsų vadybininką tel. nr.: +370 683 08280 bei elektroniniu paštu mindaugas@ecodumas.lt arba wholesale@ecodumas.lt

 

Įmonės rekvizitai

Įmonė: UAB "Ecodumas"

Imonės kodas: 303015964

Atsiskaitomoji sąskaita: LT727300010134727298

                                              AB "Swedbank"

                                              Banko kodas: 73000

PVM mokėtojo kodas: LT100007870911


Sutinku Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos