Jeigu nusprendėte pamėginti susimaišyti savo skystį, tai Jums pravers ši skaičiuoklė. Skysčio maišymui Jums reikės bazės, aromato ir buteliuko, į kurį viską pilsite. Visa tai rasite pas mus skiltyje "Pasidaryk pats".

Pas mus rasite įvairių stiprumų bazių, tačiau jei vis tik norite išgauti kitą stiprumą, tuomet teks maišyti keletos stiprumų bazes. Šiuo atveju Jums pravers skysčių maišymo skaičiuoklė, kurioje įvedus pirmos ir antros bazės stiprumus bei norimą gauti stiprumą ir skysčio kiekį bus apskaičiuota kiek mililitrų kiekvienos bazės Jums reikės pilti į buteliuką.

Jeigu turite vieną bazę ir jos stiprumas Jums tinka, o norite apskaičiuoti tik kiek lašų aromato reiks lašinti į tą bazę, tai antros bazės laukelį palikite tuščią ir laukelyje "norimas gauti stiprumas" įveskite pirmos bazės stripumo reikšmę.

Laukelyje "lašų kiekis viename mililitre" yra laikomasi standarto, t.y. 20 lašų, tačiau jei vis gi žinote, kad jūsų aromatas turi daugiau ar mažiau lašų viename ml, tuomet įveskite savo reikšmę. 

Laukelyje aromato koncentracija yra pateikiama rekomenduotina koncentracija, tačiau ji gali skirtis priklausomai nuo jūsų poreikių arba pačio aromato stiprumo. Taigi šį laukelį galite palikti nekeistą, arba taip pat koreguoti, jei žinote kokios koncentracijos norite.

Taigi smagaus maišymo, tikimes ši skaičiuoklė padės tiek pradedantiesiems, tiek jau patyrusiems chemikams.

 

Pirmos bazės stiprumas, mgPirmos bazės kiekis, ml
Antros bazės stiprumas, mgAntros bazės kiekis, ml
Aromato koncentracija skystyje, %Aromatas, ml
Lašų kiekis viename mililitreAromatas, lašai
Paruošto skysčio kiekis, ml
Norimas gauti stiprumas, mg

Sutinku Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos