×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių įsigijimas

Naujoji vartotojų teisių direktyva

Lietuvoje nuo 2014 m. birželio mėn. įsigaliojo naujieji Vartotojų teisių direktyvos (2011/83/ES) reikalavimai dėl vartotojų teisės apsaugos, taikomi įsigijant prekes nuotolinės prekybos būdu: internetu, telefonu, paštu ir ne prekybai skirtose patalpose, pavyzdžiui, namuose, darbo vietose, pardavėjo organizuotoje ekskursijoje ar pristatyme. Išsamią informaciją apie pasikeitusias direktyvos nuostatas rasite čia... 

Prekių įsigijimo būdai

UAB „Ecodumas” platinamą produkciją galima įsigyti:

1. Užsakant prekes UAB „Ecodumas” internetinėje parduotuvėje;
2. Ecodumas ir Ecodumas partnerių mažmeninės prekybos tinkluose;
3. Užsakant prekes internetinio pokalbio su Ecodumas konsultantu metu, Ecodumas pagalbos telefonu +370 638 08 185, pagalbos el. paštu pagalba@ecodumas.lt.

Prekių įsigijimas internetinėje parduotuvėje

1. Registracija Ecodumas internetinėje parduotuvėje:

Norint įsigyti UAB „Ecodumas” platinamą produkciją internetinėje parduotuvėje, registracijos procedūra nėra būtina, tačiau tik registruoti vartotojai gali:

- sekti užsakymų vykdymo būklę ir peržiūrėti įsigytų prekių istoriją;
- gauti informaciją apie vykdomus išpardavimus, nuolaidas ir naujas prekes;
- kaupti BONUS taškus ir paversti juos į nuolaidas ateities pirkiniams.

Remiantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), UAB „Ecodumas” suteikia vartotojams galimybę pašalinti visus savo paskyros duomenis iš elektroninės parduotuvės http://www.ecodumas.lt duomenų bazės.

2. Prekių pasirinkimas ir filtravimas:

Visos prekės Ecodumas internetinėje parduotuvėje yra sugrupuotos į kategorijas, tokias kaip „elektroninės cigaretės”, „e, skysčiai” ir pan. Siekdami rasti Jus dominančią prekę, galite:

Pasinaudoti internetinės parduotuvės paieškos sistema: pradėkite vesti Jus dominančios prekės pavadinimą į internetinės parduotuvės viršuje esantį paieškos lauką ir Jums bus pasiūlytos paieškos raktažodį atitinkančios Ecodumas siūlomų prekių pozicijos;

Naršyti siūlomų prekių kategorijose: pasirinkite Jus dominančią prekių kategoriją viršutiniame arba kairiajame internetinės parduotuvės meniu, tuomet pagal savo poreikius siaurinkite Jums siūlomų prekių kiekį naudojantis kairėje puslapio pusėje esančiais filtrais, kol rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Radę Jus dominančią prekę, spustelėkite ant jos pavadinimo arba nuotraukos ir būsite nukreipti į vidinį prekės puslapį. Išsirinkite jus dominantį prekės modelį, spalvą ar skonį (priklausomai nuo prekės). Laukelyje, esančiame šalia prekės kainos, pasirinkite Jums reikalingą prekės vienetų kiekį ir spustelėkite mygtuką „Į KREPŠELĮ”.

3. Prekių krepšelis:

Visos prekės, kurias išsirinkote ir ketinate įsigyti, nukeliauja į Jūsų prekių krepšelį. Spustelėkite ant internetinės parduotuvės viršuje esančio pirkinių krepšelio simbolio ir būsite nukreipti į krepšelio suvestinę, kurioje galėsite koreguoti įsigijamas prekes ir jų kiekius.

4. Paskyros informacija:

Prekių įsigijimas be registracijos: Jeigu pageidaujate apsipirkti nesiregistruojant, spustelėkite mygtuką „PIRKTI BE REGISTRACIJOS” ir suveskite reikiamą informaciją. Norėdami nurodyti skirtingus pristatymo ir mokėtojo adresus, pažymėkite laukelį „naudoti kitą adresą sąskaitoje” ir suveskite informaciją, kuria naudojantis bus išrašoma sąskaita už įsigijamas prekes. Užpildę visus reikiamus laukus, spustelėkite mygtuką „IŠSAUGOTI”.

Prekių įsigijimas registruojant naują paskyrą: pageidaudami sukurti naują paskyrą, kuria naudojantis bus įsigijamos prekės, spustelėkite mygtuką „SUKURTI PASKYRĄ”. Užpildykite visus reikalingus paskyros registracijos laukus, prekių pristatymo ir sąskaitos išrašymo adresus ir spustelėkite mygtuką „IŠSAUGOTI”. Būsite automatiškai prijungti prie Jūsų naujosios paskyros. Pasirinkite pristatymo ir mokėtojo adresą.

Prekių įsigijimas naudojant jau egzistuojančią paskyrą: pageidaudami apsipirkti naudojantis anksčiau sukurta paskyra, spustelėkite mygtuką „JAU PRISIREGISTRAVĘ?” ir suveskite savo anksčiau sukurtos paskyros prisijungimo duomenis. Spustelėkite mygtuką „PRISIJUNGTI” ir būsite prijungti prie Jūsų paskyros. Pasirinkite pristatymo ir mokėtojo adresą.

Elektroninės cigaretės ir jų priedai parduodami tik asmenims sulaukusiems 18 metų!
Įsigydami prekes internetu ir sutikdami su taisyklėmis, patvirtinate, kad paskyroje nurodyta informacija yra teisinga. Už melagingą informaciją pateiktą paskyroje atsako klientas įstatymų numatyta tvarka.
Kilus įtarimui dėl kliento amžiaus, UAB „ECODUMAS” pasilieka teisę reikalauti pirkėjo tapatybę patvirtinančio dokumento.

5. Pristatymo metodai:

Pasirinkite vieną iš galimų Jūsų įsigytų prekių pristatymo būdų:

Prekių atsiėmimas Kaune: nemokamai per 1-7 darbo dienas atsiimkite įsigytas prekes iš Ecodumas biuro Kaune, Savanorių pr. 66.

Prekių atsiėmimas Vilniuje: nemokamai per 1-7 darbo dienas atsiimkite įsigytas prekes Ecodumas parduotuvėje Vilniuje, Ladygos g. 5.

Prekių atsiėmimas Klaipėdoje: nemokamai per 1-7 darbo dienas atsiimkite įsigytas prekes Ecodumas parduotuvėje Klaipėdoje, Liepojos g. 27.

Prekių pristatymas Lietuvos paštu: Jūsų įsigytos prekės, Lietuvos teritorijoje, Jums bus nemokamai* atsiųstos Lietuvos paštu per 1-3 darbo dienas nuo jų užsakymo dienos (* yra papildomų sąlygų).

Prekių atsiėmimas „Omniva” paštomatuose: per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo nemokamai** atsiimkite savo prekes iš Jums patogioje vietoje esančio „Omniva” paštomato (** yra papildomų sąlygų).

Prekių pristatymas „Omniva” kurjeriu: Jūsų užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas nuo jų užsakymo Jums pristatys „Omniva” kurjeris (paslauga mokama).

Prekių pristatymas autobusų siunta: jei prekių užsakymą atliksite darbo dieną iki 15.00 val., prekės Jums bus pristatytos tą pačią dieną*** (paslauga mokama).

Prekių siuntimas į užsienį: prekės į užsienio šalis įprastai pristatomos per 2-10 darbo dienų nuo jų išsiuntimo. Pristatymo terminas priklauso nuo to, į kurią šalį ir regioną prekės turi būti pristatytos. Kai kuriais atvejais pristatymas gali užtrukti ilgiau nei nurodyta (paslauga mokama).

*PASTABA: nemokamas siuntimas Lietuvos paštu negalioja prekėms, esančioms „Pasidaryk pats” kategorijoje (pvz. bazėms, aromatams, vieloms, vatai ir pan.) ir kaitinimo galvutėms, jei užsakymo suma neviršija 14.5€.
**PASTABA: nemokamas atsiėmimas „Omniva” paštomatuose negalioja jei užsakymo suma neviršija 14.5€.
***PASTABA: siuntos autobusais išsiunčiamos ir pristatomos tą pačią dieną, jei į Jūsų pasirinktą miestą vyksta siuntas vežantis autobusas, kitais atvejais siunta Jus pasiekia tik kitą dieną, priklausomai nuo autobusų maršrutų grafiko.

UAB „Ecodumas” neprisiima atsakomybės už siuntų gabenimo tarnybų darbo kokybės pažeidimus.
Užsakymai atlikti iki 12.00 valandos darbo dienomis išsiunčiami tą pačią dieną, atlikus užsakymą vėliau, jis bus išsiųstas tik kitą darbo dieną (negalioja autobusų siuntoms ir atsiimant prekes iš parduotuvės).
Užsakymas atliktu skaitomas gavus apmokėjimą, jei nepasirinktas atsiskaitymo grynais apmokėjimo būdas.
Neatsiėmus užsakymo iš parduotuvės per 14 kalendorinių dienų nuo jo paruošimo, užsakymas atšaukiamas.
Nurodžius klaidingą pristatymo adresą, pakartotino siuntimo išlaidas padengia klientas.
Prekių pristatymo metu pirkėjas privalo kartu su mūsų įgaliotu atstovu patikrinti pristatytų prekių būklę. Pirkėjui pasirašius kurjerio ar pašto skyriaus darbuotojo pateiktame dokumente, patvirtinančiame pristatymą, yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota nepažeidžiant sutarties sąlygų.

6. Atsiskaitymo būdai:

Pasirinkite vieną iš galimų atsiskaitymo už prekes būdų:

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu: pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima tik atsiimant prekes Ecodumas parduotuvėse Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, Lietuvos pašte ir tuomet, kai prekes Jums pristato „Omniva” kurjeris.
Atsiskaitant Lietuvos Pašte taikomas 1,5€ komisinis mokestis už pinigų perlaidą.
Atsiskaitant kurjeriui išperkamąjį mokestį prašome duoti be grąžos.

Atsiskaitymas kortele arba naudojantis „PayPal” sistema: pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima nepriklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo metodo.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu į Ecodumas sąskaitą: pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima nepriklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo metodo. Atlikti mokėjimai tikrinami ir priskiriami užsakymui rankinu būdu, todėl mokėjimas banko pavedimu gali užtrukti iki 24 val. darbo dienomis.
SVARBU: Atliekant mokėjimą pavedimu, nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti savo užsakymo numerio!

7. Užsakymo patvirtinimas:

Pasirinkę Jums priimtiną atsiskaitymo būdą, būsite nukreipti į užsakymo suvestinę. Įsitikinkite, jog visa joje pateikta informacija yra teisinga ir spustelėkite mygtuką „PATVIRTINU UŽSAKYMĄ”. Po šio mygtuko paspaudimo Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti.

Jei po užsakymo patvirtinimo pastebėjote klaidų, kuo skubiau informuokite mus Ecodumas pagalbos telefonu arba el. paštu!


Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos