×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

DĖMESIO!

Nuo šiol visą UAB „Ecodumas” platinamą produkciją galite įsigyti tik mūsų firminėse, bei partnerių parduotuvėse. Parduotuvių kontaktus rasite čia:

 Kontaktai

Ieškantiems prekių internete, rekomenduojame saugią prekybos platformą - Alternative Vape.

 Alternative Vape

www.alternativevape.co.uk
rasite ne tik puikiai pažįstamą, bet ir platų prekių asortimentą už geriausią kainą, su išskirtinėmis pristatymo sąlygomis į Baltijos šalis.
Jūsų patogumui Alternative Vape užsakymus nuo £30 pristatys nemokamai, o užsakytos prekės jus pasieks vos per keletą dienų.


Visi UAB „Ecodumas” parduodami produktai yra skirti tik asmenims sulaukusiems 18 metų.

Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos