×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Atsiskaitymas

Atsiskaityti už Ecodumas elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galima šiais būdais:

1. Bankiniu pavedimu į UAB „Ecodumas” sąskaitą:

Pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu galima nepriklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo metodo. Atlikti mokėjimai tikrinami ir priskiriami užsakymui rankinu būdu, todėl mokėjimas banko pavedimu gali užtrukti iki 24 val. darbo dienomis.

Sąskaitos rekvizitai:
UAB „Ecodumas”
LT727300010134727298
Įmonės kodas: 303015964
SVARBU: mokėjimo paskirties skiltyje nurodykite savo užsakymo numerį!

2. Grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu:

Grynaisiais pinigais galite atsiskaityti atsiimant prekes Ecodumas parduotuvėse Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje, Lietuvos pašte ir tuomet, kai prekes Jums pristato „Omniva” kurjeris. Atsiskaitant Lietuvos Pašte taikomas 1,5€ komisinis mokestis už pinigų perlaidą. Atsiskaitant kurjeriui išperkamąjį mokestį prašome duoti be grąžos.

3. Naudojantis „PayPal” apmokėjimo sistema:

Po užsakymo patvirtinimo, „vedlio” būsite nukreipti į savo „PayPal” paskyrą, kurioje galėsite atlikti apmokėjimą už įsigytas prekes.


Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos