×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis Expand
Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje. Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplekte
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis
  • Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis

Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis

Hellvape Hellvape

Nauja

Kaitiklis, kuriam pristatymo nereikia, Youtube apžvalgininko Heathen ir kompanijos Hellvape bendras projektas - Dead Rabbit RTA. Tai vieno geriausių pernai metų perrenkamų lašinimo kaitiklių (RDA) dizainu paremtas kūrinys, skirtas perrenkamų kaitiklių su baku gerbėjams. Unikali triušio ausis primenanti kaitiklio bazė veikia panašiai kaip ir "postless" tipo, tačiau spiralės kojelių ilgį galima koreguoti po spiralės įstatymo. Švelnus gausus reguliuojamas oro padavimas, įrengtas kaitiklio viršuje, leis išvengti pratekėjimo. 2ml arba 4,5ml e. skysčio talpa jei naudosite bubble tipo stiklą. Itin patogus kaitiklio pildymas ir paruošimas. Puikus išgaunamas garinamo e. skysčio skonis bei gausus garas.

Smulkiau

38.00 €

su PVM

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 point kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1.00 €.

Gamintojas: Hellvape

Kilmės šalis: KinijaRinkinį sudaro:


Hellvape Dead Rabbit RTA perrenkamas kaitiklis

Spalvotas epoksidinės dervos 810 kandiklis

Papildomas 810 kandiklis

Šešiakampis raktas

Atsuktuvas

Atsarginės tarpinės ir varžtai

Bubble tipo bakas

510 kandiklio adapteris

Vartotojo vadovasYpatybės


Kaitiklis naudoja 510 tipo jungtį, todėl yra suderinamas su visomis šią jungtį naudojančiomis baterijos modifikacijomis.

Tai vieno geriausių pernai metų perrenkamų lašinimo kaitiklių (RDA) dizainu paremtas kūrinys, skirtas perrenkamų kaitiklių su baku gerbėjams.

Kaitiklis 25mm diametro ir talpina 2ml arba 4,5ml (naudojant bubble tipo stiklą.) e. skysčio.

Kaitiklis suderinamas tiek su viena, tiek su dvejomis spiralėmis, kurios gali būti tvirtinamos įvairiausiais būdais, kas kaitiklio paruošimą padaro ypač paprastą ir patogų. 

Unikali kaitiklio bazė veikia panašiai kaip ir "postless" tipo, tačiau spiralės kojelių ilgį galima koreguoti po spiralės įstatymo.

Plačių spiralių tvirtinimo galimybė leis kaitiklį paruošti ir su sudėtingomis spiralėmis, kas leis išgauti ryškų skonį ir itin gausų garą.

Paauksuoti teigiamo poliaus kaitiklio bazės kontaktai padės išvengti įtampos praradimo.

Švelnus gausus reguliuojamas oro padavimas, įrengtas kaitiklio viršuje, leis išvengti pratekėjimo.

Skliauto formos bazės vidinė dalis sustiprina skonio perdavimą ir sušvelnina oro padavimą.

Kaitiklis komplektuojamas su dviem skirtingo stiliaus 810 tipo kandikliais, bei suderinamas su 510 tipo kandikliais naudojant tam skirtą komplekte esantį adapterį.

Dead Rabbit RTA tai Youtube apžvalgininko Heathen ir kompanijos Hellvape bendras projektas suprojektuotas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kaitiklis sužavės tiek gausaus garo, tiek itin ryškaus skonio ieškančius garintojus, kuriems svarbu gausus ir švelnus oro padavimas, didelė kaitiklio bazė.

Parašyti atsiliepimą

Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos