×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Liqua M&G Cool Green Mango Expand
Liqua M&G Cool Green Mango
Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje. Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplekte

Liqua M&G Cool Green Mango

Liqua Liqua

Nauja

Nauja Liqua Mix&Go linija - tai jau pamėgti Liqua Classic ir Liqua MIX skoniai, kurie pateikiami 70ml talpos buteliukuose, kuriuose rasite 50ml aromatizuotos bazės, skirtos maišyti su NIC Shot ar kita e. skysčio baze. Liqua Mix&Go sudėtyje yra 75% VG (augalinio glicerino) todėl jie suderinami ne su visais kaitikliais (rekomenduojama Sub-Ohm tipo kaitikliams). Cool Green Mango - Jus į tropikus nukels sultingas žaliojo mango skonis praturtintas gaivinančiu šaltuku.

Smulkiau

15.49 €

su PVM

Gamintojas: Ritchy Group Ltd.


Kiomės šalis: Čekija


Talpa: 50ml


Sudėtis: 75% VG (augalinis glicerinas), 25% PG (propilen glikolis), natūralūs ir dirbtiniai aromatai

Šiuo laikotarpiu rinkoje paplito labai daug neorginalių LIQUA E-Skysčio falsifikatų. Neapsigaukite, nerizikuokite naudodami nesertifikuotus, nelegalius E-Skysčius.
Mes esame oficialūs ritchy.com atstovai Lietuvoje!

LIQUA e. skysčio sudedamosios dalys yra aukščiausios rūšies tyrumo ir atitinkančios USP (United States Pharmaceopeia) griežtus standartus. LIQUA e. skystis ne tik seka, bet jis ir pralenkia USP standartus.

NEPARUOŠTA NAUDOJIMUI

Dėl didesnės aromato koncentracijos nepraskiedus su Nic Shot ar kito stiprumo baze nevartoti.

Siekiant išgauti kuo geresnį skonį, po sumaišymo rekomenduojama brandinti dar bent keletą dienų.

Į 70ml talpos buteliuką, kuriame rasite 50ml aromatizuotos bazės, norint gauti 1,5mg Jums reikės įpilti 5ml NIC Shot, 3mg stiprumo - 10ml NIC Shot, 6mg stiprumo - 20ml NIC Shot.

Norint gauti kitą stiprumą ar naudojant kito stiprumo bazę, reikalingas proporcijas sužinoti galite pasinaudoję mūsų e. skysčių maišymo skaičiuokle.

Skonio rūšisMėtiniai, Vaisiniai
VG/PG santykis75/25
Stiprumas0mg
Talpa50ml
PakuotėPlastikinė su snapeliu

Parašyti atsiliepimą

Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos