×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Liqua M&G Cool Green Mango Expand
Liqua M&G Cool Green Mango
Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje. Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplekte

Liqua M&G Cool Green Mango

Liqua Liqua

Nauja

Nauja Liqua Mix&Go e. skysčių linija - tai jau pamėgti Liqua Classic ir Liqua MIX skoniai, kurie pateikiami 70ml talpos buteliukuose, kuriuose rasite 50ml e. skysčio, skirto maišyti su NIC Shot ar kita e. skysčio baze. Liqua Mix&Go e. skysčių sudėtyje yra 75% VG (augalinio glicerino) todėl jie suderinami ne su visais kaitikliais (rekomenduojama Sub-Ohm tipo kaitikliams). Cool Green Mango - Jus į tropikus nukels sultingas žaliojo mango skonis praturtintas gaivinančiu šaltuku.

Smulkiau

11.99 €

su PVM

Gamintojas: Ritchy Group Ltd.


Kiomės šalis: Čekija


Talpa: 50ml


Sudėtis: 75% VG (augalinis glicerinas), 25% PG (propilen glikolis)

Šiuo laikotarpiu rinkoje paplito labai daug neorginalių LIQUA E-Skysčio falsifikatų. Neapsigaukite, nerizikuokite naudodami nesertifikuotus, nelegalius E-Skysčius.
Mes esame oficialūs ritchy.com atstovai Lietuvoje!

LIQUA e. skysčio sudedamosios dalys yra aukščiausios rūšies tyrumo ir atitinkančios USP (United States Pharmaceopeia) griežtus standartus. LIQUA e. skystis ne tik seka, bet jis ir pralenkia USP standartus.

Liqua Mix&Go e. skystis sudėtyje turi daugiau aromato ir yra skirtas maišyti su 19,5 mg/ml stiporumo Nic Shot'u ar kito stiprumo e. skysčio baze.
Dėl didesnės aromato koncentracijos e. skystyje, jo nepraskiedus naudoti nerekomenduojama.

Į 70ml talpos buteliuką, kuriame rasite 50ml 0mg didesnės aromato koncentracijos e. skysčio, norint gauti 1,5mg Jums reikės įpilti 5ml NIC Shot, 3mg stiprumo - 10ml NIC Shot, 6mg stiprumo - 20ml NIC Shot.
Norint gauti kitą stiprumą ar naudojant kito stiprumo bazę, reikalingas proporcijas sužinoti galite pasinaudoję mūsų e. skysčių maišymo skaičiuokle.

Skonio rūšisMėtiniai, Vaisiniai
VG/PG santykis75/25
Stiprumas0mg
Skysčio talpa50ml
Skysčio pakuotėPlastikinė su snapeliu

Parašyti atsiliepimą

Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos