×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Ecodumas Dovanų kuponas Expand
Ecodumas Dovanų kuponas
Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje. Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplekte

Ecodumas Dovanų kuponas

Ecodumas Ecodumas

Nauja

Nusprendėte pradžiuginti draugą ar šeimos narį, bet sunku nuspręsti kas labiausiai patiktų? Dovanokite teisę išsirinkti! Pasirinktinai, ECODUMAS dovanų kuponu galima atsiskaityti visose UAB „Ecodumas” parduotuvėse ar internetu. Kuponas galioja pusę metų nuo išdavimo datos. Kuponai negrąžinami ir į pinigus nekeičiami.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 points kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 7.00 €.

Panaudojimo būdai:

Internete
El. paštu Jums atsiųsime ECODUMAS Dovanų kuponą PDF formatu. Remiantis pateiktu kuponu, kliento paskyrai ECODUMAS internetinėje parduotuvėje bus sukuriamas unikalus nuolaidos kodas, kuris galios pusę metų nuo jo sukūrimo dienos, bet ne ilgiau nei galioja pateiktas kuponas, pageidaujant, nuolaida iš kart bus pritaikyta atliktam prekių užsakymui. Kupono kodas negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas. Norėdami kuponą skirti konkrečiam asmeniui, užsakydami komentare nurodykite gavėjo vardą ir/ar pavardę.


Parduotuvėje
Pasirinktu būdu Jums bus atsiųstas popierinis ECODUMAS Dovanų kuponas. Juo bus galima atsiskaityti visose UAB „Ecodumas” parduotuvėse. Kuponas galioja pusę metų nuo išdavimo dienos. Kuponas atgal negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas. Kuponas negalioja mūsų partnerių parduotuvėse.


Kuponas galioja pusę metų nuo išdavimo datos.

Skirtumas tarp prekių ir kupono vertės nekompensuojamas.

Trūkumas tarp prekių ir kupono vertės gali būti padengiamas priemoka.

Kuponai negrąžinami ir į pinigus nekeičiami.

Dovanų kuponams nuolaidos netaikomos.

Parašyti atsiliepimą

Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos