×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Dailybase Augalinis Glicerinas (VG) Expand
Dailybase Augalinis Glicerinas (VG)
Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje. Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplekte

Dailybase Pure VG

Pink Mule Pink Mule

Nauja

DAILYBASE powered by PINK MULE - pagal specialų UAB Ecodumas užsakymą, aukščiausių šiuolaikinių kokybės standartų laikantis, saulėtoje Ispanijoje pagamintas augalinis glicerinas (VG).

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

3.00 €

su PVM

Gamintojas: Pink Mule

Kilmės šalis: Ispanija

Talpa:
100ml

Sudėtis: 100% VG (augalinis glicerinas)

Augalinis glicerinas (ang. Vegetable Glycerin arba VG). Natūrali medžiaga, išgaunama iš augalinės kilmės aliejų. Augalinis glicerinas e. skystyje dažnai naudojamas e. skysčio kaitinimo metu išsiskiriančiam garui tirštinti. Ši medžiaga yra salsvo skonio ir ženkliai didesnio tankio, nei propilenglikolis. Augalinio glicerino pagrindu pagaminti e. skysčiai garinant yra švelnesni (mažiau dirginama gerklė - „throat hit”), garas yra sodresnis ir gausesnis, nei propilenglikolio pagrindu pagamintuose e. skysčiuose. Augalinis glicerinas, lyginant su propilenglikoliu, yra prastesnis aromato (skonio) ir nikotino nešiklis, todėl PREMIUM klasės e. skysčių sudėtyje šios medžiagos dažniausiai yra naudojamos tam tikru santykiu, pavyzdžiui 80 VG/20 PG, 70 VG/30 PG ir pan. (Šaltinis: Vaping360. The Home of Vaping)

SVARBU: dėl didesnio augalinio glicerino pagrindu pagamintų e. skysčių tirštumo, šie skysčiai yra suderinami ne su visais kaitikliais. Prieš naudojant augalinio glicerino pagrindu pagamintą e. skystį, rekomenduojama įsitikinti, ar Jūsų kaitiklio parametrai yra tinkami šio e. skysčio garinimui.

Augalinio glicerino naudojimas pramonėje

Maisto pramonėje: identifikuojamas kaip priedas E422, tirštiklis ir saldiklis maiste ir gėrimuose, padeda išlaikyti tinkamą kepinių drėgmę ir šviežumą (Šaltinis: COMPOUND INTEREST, 2014)
Farmacijoje: saldiklis įvairiuose preparatuose, tablečių apvalkalo sudedamoji dalis (Šaltinis: COMPOUND INTEREST, 2014)
Kosmetikoje: padeda išlaikyti tinkamą produktų drėgmę, dažnai naudojamas dantų pastos, skutimosi kremo, odos priežiūros produktų gamyboje (Šaltinis: COMPOUND INTEREST, 2014)

VG/PG santykis100VG
Stiprumas0mg
Talpa100ml
PakuotėPlastikinė su pipete

Parašyti atsiliepimą

Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos