×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Dailybase Propilenglikolis (PG) Expand
Dailybase Propilenglikolis (PG)
Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje. Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplekte

Dailybase Pure PG

Pink Mule Pink Mule

Nauja

DAILYBASE powered by PINK MULE - pagal specialų UAB Ecodumas užsakymą, aukščiausių šiuolaikinių kokybės standartų laikantis, saulėtoje Ispanijoje pagamintas propilenglikolis (PG).

Smulkiau

3.00 €

su PVM

Gamintojas: Pink Mule

Kilmės šalis: Ispanija

Talpa:
100ml

Sudėtis: 100% PG (propelinglikolis)

Propilenglikolis (ang. Propylene Glycol arba PG). Tai bespalvė ir bekvapė organinės kilmės medžiaga, skystesnė nei augalinis glicerinas. E. skysčiuose ši medžiaga naudojama siekiant išgauti gerklės dirginimo („throat hit”) efektą, artimą tradiciniams tabako gaminiams. Propilenglikolis, lyginant su augaliniu glicerinu, geriau perduoda aromatą (skonį) ir nikotiną, todėl e. skysčiuose dar naudojamas kaip šių medžiagų nešiklis. (Šaltinis: Vaping360. The Home of Vaping)

SVARBU: dėl didesnio skystumo ir gerklės dirginimo („throat hit”) efekto, lyginant su augalinio glicerino pagrindo e. skysčiais, propilenglikolio pagrindu pagaminti e. skysčiai yra labiau tinkami „cigaretinio” traukimo („mouth to lung”) tipo kaitikliams. Prieš naudojant propilenglikolio pagrindu pagamintą e. skystį, rekomenduojama įsitikinti, ar Jūsų kaitiklio parametrai yra tinkami šio e. skysčio garinimui.

Propilenglikolio naudojimas pramonėje

Kosmetikoje: vonios ir dušo muiluose, skutimosi putose, veido valikliuose, dezodorantuose, parfumerijoje, dantų pastoje, burnos skalavimo skysčiuose, kūno drėkikliuose, apsaugos nuo saulės priemonėse, šampūnuose, kondicionieriuose, plaukų formavimo priemonėse (Šaltinis: PO/PG SECTOR GROUP OF CEFIC, BRUSSELS)
Farmacijoje: antiseptikuose ir vietiniuose anestetikuose, vitaminų ir hormonų gamyboje, vakcinose (Šaltinis: PO/PG SECTOR GROUP OF CEFIC, BRUSSELS)
Maisto pramonėje: skonio ir spalvos nešiklis, tirpiklis, tirštiklis ir stabilizuojanti medžiaga maiste ir gėrimuose (Šaltinis: PO/PG SECTOR GROUP OF CEFIC, BRUSSELS)

VG/PG santykis100PG
Stiprumas0mg
Talpa100ml
PakuotėPlastikinė su pipete

Parašyti atsiliepimą

Sutinku
Naršydami Ecodumas el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos